Víkendová soutěž

Tento víkend můžeš vyhrát knihu "Démoni apokalypsy", kterou napsal Michal Weber

Soutěž probíhá : 28. - 29.1.2017

Krutá doba na konci Třicetileté války na Moravě, v Čechách a Praze. Čas divokých náboženských a mocenských válek mezi katolíky a protestanty. Švédská vojska pod velením slavného generalissima Torstensona dobývají bohatou Olomouc a připravují se zaútočit na Brno a císařskou Vídeň. S nimi přichází tajemný "zlý muž" plukovník Coppy. Vzdělaný, vychytralý a krutý válečník se zamiluje do krásné paní z nepřátelského katolického tábora. Bojuje o její přízeň, soupeří se svým mocným sokem, trápí se, ale ve své lásce není jen vítězem. Zatím země těžce strádá, hoří města, přichází hlad i mor. Propukne valašské povstání, Kroměříž je v plamenech, Švédové vítězí v krvavé bitvě u Jankova, pokusí se dobýt Brno, zmocní se Chebu a části Prahy a velkých pokladů z rudolfínských sbírek. Proti válečníkovi Coppy stojí "dobrý muž" františkán Zaczkowicz. Kdo z nich zvítězí - muž války nebo muž slova a usmíření? Kniha vyšla v nakladatelství MOBA.

 

Podrobnosti k soutěži

Stačí, když po vyhlášení soutěžní otázky moderátorem, pošleš správnou odpověď ve formě SMS na telefonní číslo 900 10 06 ve tvaru EG mezera vikend mezera odpověď na otázku + jméno a adresu.

Ze správných odpovědí bude po skončení herního času vylosována správná odpověď a vyhlášeno jméno výherce. Ukončení herního času vyhlásí moderátor. (Cena 1 SMS je 6,-Kč. Službu zajišťuje společnost MobilBonus s.r.o., IČ: 26935830)

Soutěžní časy v sobotu jsou: 11.00 – 14.00 a 14.00 -17.00 hod a v neděli pouze 11.00 - 14.00 hod.

Ceny lze vyzvednout na adrese Radia Egrensis (v pracovní dny od 7,00 do 15,00 hodin), Dlouhá 42/10 Cheb, PSČ 350 02 nebo mohou být zaslány ČP na adresu, kterou výherce nahlásí moderátorovi. Za případné nedoručení ze strany ČP Radio Egrensis neručí. 

 

Herní řád

Egrensis

rádio


Prosím, zvolte si typ přehrávání našeho živého vysílání. Příjemný poslech.