Proč reklama v Radiu Egrensis?


Protože reklamou u nás oslovíte široké spektrum posluchačů v aktivním věku od 25 do 50 let a týdně si nás naladí 90 tisíc posluchačů!
Patříme mezi významná regionální, především pak nezávislá rádia v Karlovarském kraji, ale naladit si nás můžete také částečně v kraji Plzeňském nebo v Bavorsku (SRN).
Jako rozhlasová hudební stanice v kraji působíme od 1.12.1991 a za tuto dobu jsme si vybudovali silnou posluchačskou základnu, která nám zústává trvale věrná.
V celostátním měřítku jsme získali prvenství rádia s nejvyšším počtem stálých posluchačů, čehož si velice vážíme!

Věk našeho posluchače je od 25 do 50 let, tedy se jedná o posluchače v aktivním a produktivním věku.


Hrajeme muziku od 60.let po současnost, s vysokým podílem české produkce. Pro naše posluchače připravujeme nejen pestrý hudební playlist, který není zaměřen pouze na hitovky, ale především na dobrou a pohodovou muziku.
Naše zpravodajství a informační nabídka pokrývá kompletně náš kraj a žádná zásadní informace nám neunikne.
Našim klientů a obchodním partnerům nabízíme a poskytujeme kvalitní a profesionální služby v oblasti reklamy a marketingu, přičemž preferujeme osobní přístup a služby tzv.na míru. Spokojený zákazník je náš cíl!
Trvale inovujeme a obněňujeme vysílací techniku a technologii, sledujeme současné trendy a pracujeme s informacemi, které nás posouvají v čase.


Krédem RADIA EGRENSIS i nadále zůstává: „Slušnost, spolehlivost a ochota...“


Náš tým, to jsou jednotlivé individuality, které dohromady vytvářejí tvůrčí celek rádia Egrensis, který je tu pro Vás!

Egrensis

rádio


Prosím, zvolte si typ přehrávání našeho živého vysílání. Příjemný poslech.