SPOTOVÁ KAMPAŇ
Klasická forma rozhlasové reklamy, která pomocí spotů v různých časových pásmech oslovuje všechny posluchače po celý den. Obvyklá délka spotu je 30 vteřin a při běžné informační kampaňi je rotace spotů mezi 3 až 6 denně po dobu 1 - 4 týdnů.

SPONZORING ZÁBAVNÝCH POŘADŮ
Z naší programové nabídky si můžete vybrat zábavný pořad, ke kterému připojíte svoji značku nebo svůj výrobek. Desetisekundový spot odvysíláme na začátku a na konci pořadu, případně v jeho polovině. (VIZ.POŘADY)

SPONZORING SERVISNÍCH POŘADŮ
Desetisekundový spot, odbavený v rámci zpravodajského bloku pořadů.

a) Časomíra
Přesný čas zahajuje zpravodajský blok.

b) Doprava
Každou hodinu se dozvíte o dopravní situaci na našich silnicích i dálnicích. Pravidelné zpravodajství o uzavírkách, dopravních nehodách a kontrolách, zahrnující rovněž informace od řidičů z horké linky.

c) Počasí
Předpověď počasí přímo z regionu zařazujeme každou hodinu jako tečku za zprávami.

ČTENÁ INZERCE
Ke specifickým účelům někdy lépe poslouží klasická čtená inzerce. Pokud například hledáte zaměstnance či otevíráte provozovnu, čtená inzerce na Radiu Egrensis je jasná volba. Váš inzerát zařadíme neprodleně.

Kontaktní telefon: 354 431 326 / 731 571 898(sekretariát, Olga Krejčová), e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SOUKROMÁ INZERCE
Soukromá inzerce je určená pro nekomerční inzeráty soukromých osob. -Inzeráty zasílejte formou SMS na číslo 900 10 06 ve tvaru: EG BAZAR INZERAT
(Cena SMS je 6 Kč (vč. DPH), technicky zabezpečuje MobilBonus s.r.o., infolinka: 777 717 535 (po-pá 9:00-17:00), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Egrensis

rádio


Prosím, zvolte si typ přehrávání našeho živého vysílání. Příjemný poslech.