Československá hodinka

Hodina ve které Vám servírujeme pouze české a slovenské hity. Muzika, kterou dobře znáte.
Každý den od 10. do 11. hodiny.

   

Rock Music

Tento ojedinělý hudební projekt vznikl na podporu českých rockerů v roce 1997. Jeho tvůrcem a dramaturgem je rocker tělem i duší, hudební skladatel, zpěvák a hráč na bící nástroje Petr Kůsa zvaný „Kůsovka“. Každý týden vám Kůsovka v pořadu Rocku Music představuje novinky z naší české rockové scény.
Každý pátek od 21 hodin a následující pondělí v repríze od 22 hodin.

   

Rande s Múzou

Vydejte se s námi randit s Múzou a prožijte středeční dopolední hodinu ve společnosti filmu, divadla, knih, výstav a zajímavostí. Chybět nebudou rozhovory s autory děl českých i zahraničních. Na rande vás zvou Martina Pokorná s Jirkou Trousilem, Vaši průvodci světem krásna!
Každou středu 9-10:00 hodin premiéra.
Repríza pořadu ve středu po 15. a v neděli po 15. hodině.
(krom srpna)

   

Krátké pořady Radia Egrensis (publicistika a zábava)

 
Povídání před desátou: Každé úterý a čtvrtek Vás zveme na rozhovory se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů i na povídání o nevšedních a praktických tématech, nahlížených ze všech stran.
Úterý, čtvrtek 9-10:00 hodin/PP

Repríza pořadu úterý, čtvrtek po 15. hodině

   
Sporťákovy postřehy: Všechno, co se do běžného sportovního zpravodajství nevejde. Perličky, zajímavosti, fakta z historie sportu i medailonky osobností moderuje Radek Švehla.
   
Hádej, co bude na večeři: Každodenní nápady na levné a rychlé jídlo pro celou rodinu přináší Martina Pokorná. (krom července a srpna)
   
Na minutu za volant: Co nového ve světě motorů? Na co si mají dát řidiči pozor? Co jim může ulehčit život? Jaké novinky připravují světové automobilky? To vše a mnohem víc vám prozradí David Petřík.
   
Číslo: Obklopují nás ze všech stran... Počty, číslice, hodnoty. Vždy vybíráme jedno číslo, které skrývá zajímavý příběh nebo rekord, o který se s vámi podělí Martina Pokorná.
   
 Jedeme za muzikou: Tento pořad vám nabízí pozvánky na nejbližší koncerty a vystoupení zahraničních kapel a interpretů v ČR. Rovněž pozvánky na vystoupení českých hudebních skupin, zpěváků a zpěvaček. Pokud nechceš aby ti unikl jakýkoliv koncert, začátek tour či festival v ČR, nenech si ujít "Jedeme za muzikou" na Radiu Egrensis s Jitkou Brožkovou!! (krom července a srpna)
   

 

Střípky z karlovarského kraje: Každý čtvrtek Vás ve spolupráci s Karlovarským krajským úřadem informujeme o aktuálním dění v Karlovarském kraji.
Čvrtek 11:45 hodin/PP
Repríza pořadu ve čtvrtek po 14. a 19. hodině a v sobotu po 14. hodině


Kultura vašeho regionu: Každý den Vám přinášíme tipy a pozvánky. Ráno po 5., 7., 10 a po 13. hodině


S Egrensisem za fotbalem: Rohovory s hráči a trenéry západočeských fotbalových klubů od prvoligové Viktorie Plzeň, přes druholigový Baník Sokolov až po krajské soutěže.
Pondělí po 10. a po 14. hodině


Horoskopy: Poslouchejte každý den po 5:20 a 8:40.

 

Krátké pořady Radia Egrensis: V premiéře každý den mezi 14. a 15. hodinou a v repríze mezi 19. a 20. pro vás mixujeme směs zajímavostí a informací pro každého.

Egrensis

rádio


Prosím, zvolte si typ přehrávání našeho živého vysílání. Příjemný poslech.